Baskılı Koli

Baskılı Koli

Marka bilinirliğinin önemli bir parçası olan baskılı koli çeşitleri, aynı zamanda hitap edilen hedef kitledeki son tüketicinin gözünde de profesyonel bir portre çizmenin önemli unsurları arasında yer almaktadır.

2017 yılından günümüze kadar baskılı ve baskısız koli imalatı sektöründe kesintisiz hizmet veren Mertsan, ürettiği ürünlerin kalitesi ile kısa sürede sektörde büyük pazar sahibi olmayı başarmıştır. Tasarlayıp ürettiği ürünlerle elde ettiği başarıyı hızla artıran firma, bu kısa süreç içerisinde toplam 5 ülkeye ihracat yapma başarısı göstererek ülke ekonomisine de önemli katkılar sunmaya başlamıştır.

Baskılı Koli Kullanmanın Avantajları

Kurum ya da kuruluşların koli ihtiyaçlarını baskılı ürünlerle gidermeleri, sadece kolinin kullanım amacı için değil aynı zamanda başta reklama dayalı faydalar olmak üzere farklı birçok avantaj sunar. Baskılı kolilerle elde edilecek avantaj ve faydalardan bazıları şunlardır.

Temel Koli İhtiyacının Karşılanması

Zaten koli kullanımının temel amacı, yerine getirilmiş olur. İstifleme, ürünleri birbirinden ayırma, hafif yapısıyla kolay taşıma ve ürünü muhafaza etme özellikleri, bu amaçlar arasındadır.

Ücretsiz Reklam Alanları

Baskılı kolilerin en önemli avantajı, bir yandan mevcut ihtiyaçları karşılarken diğer yandan ücretsiz reklam alanı elde etmeyi sağlamasıdır. Koli maliyetlerine ek olarak çok az bir baskı maliyetiyle birlikte, normal maliyetlerin çok altında ücretsiz sayılabilecek düzeyde reklam yapılmasına imkân vermesi en önemli avantajlardan biridir.

Profesyonel İzlenim Bırakır

Normal kolilerle kıyaslandığında, kurum ve kuruluşlar için daha profesyonel bir izlenim bırakır. Marka, bu sayede hedef kitlenin gözünde daha profesyonel olarak gözükür.

Marka Bilinirliğini Artırır

Baskılı koli kullanımının bir diğer avantajı ise, reklama dayalı olarak marka bilinirliğini artırmasıdır. Marka bilinirliğinin artması, aynı zamanda hedef kitlenin markaya olan güvenini de önemli ölçüde artırmaktadır.

Yeni Markalaşma Yolunda Avantaj Sağlar

Kurumsal PR çalışmalarının bir parçası olarak, yeni markalaşma yolunda olan firmalar için önemli avantaj sağlar. Reklamlarla markanın hedef kitlenin bilinçaltına yerleşmesini sağlayarak, markalaşma sürecinin daha hızlı olmasına imkân verir.

Mertsan istediğiniz özelliklere sahip baskılı koli imalatlarıyla, kaliteli hizmet alınabilecek nadir firmalardan biridir. Rakipsiz fiyatları, muhteşem baskı ve genel ürün kalitesiyle, birçok ihtiyaca önemli çözümler sunmaktadır.