Beylikdüzü Koli Fabrikası

Beylikdüzü Koli Fabrikası

Her sektörün piyasaya sunmuş olduğu ürüne yönelik bir tanıtım şekli vardır. Bazı sektörler ürünlerini farklı ambalaj seçenekleriyle sunarken bazı sektörler ise ürünlerini karton koliler içinde sergiler. Karton koliler farklı boyut ve ebatlarda tasarlanırken, standart boyutta olan koliler taşımacılık alanında kolay kullanım sağlar. Kolilerin özelliğinde, içerisine konulacak ürünün kapasitesine uygun olması ayrıcalığı vardır. Büyük bir koli içinde taşınacak bir küçük eşya o koliye uygun olmayacak, kaliteli bir koruma da sağlamayacaktır. Sektörlerin istedikleri özelliğe sahip olan koliyi toptan olarak satın alması için koli fabrikalarından yardım almaları çok daha doğru olacaktır. Bu anlamda Beylikdüzü koli fabrikası ile iletişim kurulduğunda isteğe özel koliler yaptırılabilir.

Beylikdüzü Kolici

Karton koliler çoğu sektörün arka planda bulunan materyalleri arasında bulunur. Bu materyaller kalite, dayanıklılık, ebat, incelik ve hammaddeye göre değişim gösterir. Karton kolileri en uygun fiyatlı ve kalite skalasında satın alınabilecek en doğru yerler Beylikdüzü koli fabrikası gibi üretim atölyeleridir.

Karton koliler;
Nakliye,
Kargo,
Hediyelik eşya,
Ecza deposu,
Cam sektörü,
Plastik sektörü,
Porselen eşya,
Küçük ev aletleri,
Elektrikli küçük aletler karton kolilerde güvenle saklanır.  Aynı zamanda bu eşyalar bu kolilerle güven içinde bir yerden bir yere taşınabilmektedir.

Beylikdüzü Koli Üretimi

Firmalar, yeni piyasaya çıkardıkları ürünleri tanıtmak, saklamak, dış etkilere karşı korumak ve güvenle taşımak için karton kutu ihtiyacı duyar. Bu kutuların her birinde farklı bir detay bulunur. Bu kutulara bu detayları Beylikdüzü koli satan yerler en nitelikli şekilde ekliyor. Klasik koli üzerine baskı yaptığı gibi, baskısız koli üretimi de yapıyor. Firmaların amblem, logo, firma ismi, ürünlerin resmi ve istenilen baskılar kolay ve kaliteli bir şekilde baskı yapılabiliyor.

Beylikdüzü Kolici Uygun Fiyatlar

Toptan koli satın almak, piyasada hazır olan kolileri satın almaktan her yönden çok daha avantajlıdır.
Beylikdüzü koli imalatçıları kolileri hem uygun fiyatlı olarak satarken;
Kalitesi,
Kalınlığı,
Dayanıklılığı,
Özellikleri bakımından piyasada satılan ürünlerle büyük farkları bulunur.
Bu üretim tesislerinde üretilen ürünler, kriter ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak skaladadır. Dayanıklı ve sağlam, içine konulan materyalin niteliğine uygun olan karton kutu satın almak için Beylikdüzü toptan kolici firmasından hizmet alabilirsiniz. Sektörünüze yönelik koli siparişi verebileceğiniz, ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacak olan ve ürün teşhirinde kullanabileceğiniz kolileri uygun fiyatla toplu olarak satın almak için koli üreticilerinden yardım alabilirsiniz.

Koli Çeşitlerinde Kalite

Yalnızca sektörel anlamda kullanım sağlamayan koliler, ev ortamında eşyaları istifleme bakımından da güvenle kullanılıyor. Eşya saklama konusunda zemin problemi yaşayan kişiler koliledikleri eşyaları daha az zemin kullanarak istifleyebileceklerdir. Bu alanda kullanılan kolilerde çok fazla bir özellik gerekmemekte olup, her tür koli giyim ve ayakkabı gibi eşyaları saklamaya uygundur. Kutular mukavva, oluklu, oluksuz, çift oluklu, bariyerli, bariyersiz, baskılı ve baskısız olarak çeşitlenerek, üretimi de farklı tekniklerle tasarlanmaktadır.

Kargoculukta Koli Kullanımı

Ülkemizde koli kullanımının en yaygın olduğu sektör kargoculuktur. Kargolarda farklı eşyalar bir yerden bir yere güvenli bir şekilde taşınmak zorundadır. Ayrıca bu eşyaları sağlıklı ve güvenli olarak taşımak ve saklamak için karton kolilerin farklı yapıya sahip olması şarttır. İçine konulan ürünün ne olduğu bilinmeyen kolileri taşıyan kargolar, değişik özellikleri bulunan karton kutulara ihtiyaç duyar.

Bu bakımdan nitelikli bir koli fabrikası ile çalışmakta yarar vardır. Kargoculukta baskılı koli ihtiyacı duyulmasa da, kırılır amblemli veya firma ismi baskılı koliler kullanılabiliyor. Her koli dayanıklılık bakımından birbirinden farklı olurken, hava olaylarına ve ıslak zemine karşı dayanıklı olan koliler daha çok tercih ediliyor. Mukavvalı koliler ise beyaz eşya gibi daha narin eşyaları saklayabilmek amacıyla kullanılıyor.

Nakliyecilikte Koli Kullanımı

Koli kullanımında en vasıfsız denilecek karton kolileri nakliyecilik alanında kullanılan koliler oluşturur. Bu kolileri seçerken en çok dikkat edilecek detayı kolilerin hafif olması gerektiği ve katlamaya uygun olmasıdır. Koliler belirli bir ebatta olmalı ve istifleme sırasında zedelenmemelidir. Bu isteklerinize uygun kolileri en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz adresler koli fabrikaları olacaktır. İhtiyacınız olan koli şekil ve özelliğine uygun sipariş vermek için Beylikdüzü toptan kolicisinden destek alabilirsiniz. İsterseniz katlanmış kolilerden isterseniz de katlamaya hazır kolilerden sipariş verebilirsiniz.

Toptan Koli Satışında Anında Hizmetin Önemi

Toptan koli satışında sözüne sadık olan bir firmayla çalışmak önem taşır. Çünkü ihtiyaç duyulduğu anda ürüne ulaşmak son derece önemlidir. Bu nedenle piyasadan tek tek koli satın almaktansa bu ürünleri toptan almak hem ürüne sürekli ulaşmak hem de uygun fiyata almak açısından çok daha mantıklı olacaktır.