Dopel Koli

Dopel Koli (çift oluklu koli)

Çift katmanlı koliler olarak bilinen Dopel koli çeşitleri, yaygın kullanım alanlarına sahip ürünlerden biridir. En önemli özelliklerinde biri dış darbelere karşı ürünün korunması için, mukavemetin artırılmasını sağlamasıdır.

Mevcut dayanıklılığın artması nedeniyle, dopel koliler daha ağır ürünlerin taşınmasında diğer koli çeşitlerine göre avantaj sağlamaktadır. Daha çok metal ürünlerin rahat ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan dopel koli çeşitleri, aşta imalat sanayi olmak üzere farklı alanlarda en sık tercih edilen koli çeşitlerinden biridir.

İki katmanlı korumayı ifade eden bu ürün çeşidi, çift oluklu koliler olarak da bilinmektedir. Mertsan dopel koli üretimi yüksek mukavemetli kolilerin üretimi konusunda ileri düzey teknoloji kullanan Mertsan, aynı zamanda sektörün tecrübeye dayalı hizmet veren önemli firmalarından biridir.

Dış darbelerinin yanı sıra neme karşı daha fazla mukavemet gösteren bu koli tipi, her sektörde farklı amaçlarla tercih edilmektedir. Mertsan kalitesiyle üretilen ürünler, iç pazar ihtiyacının önemli bir kısmını karşıladığı gibi dış pazar ihtiyacına da katkı sağlamaktadır.

Diğer imalat alanlarındaki üretiminin artması ve ihracatın yine aynı şekilde her geçen gün yükselmesin sebebiyle, birçok büyük firma daha dayanıklı koliler sipariş vererek ihtiyacını karşılamaktadır. Farklı özellik ve ölçülerle üretilen dopel koli çeşitleri, Mertsan tarafından müşteri beklentilerini fazlasıyla karşılayacak teknikler kullanılarak üretilmektedir. İhtiyacınız olan koli ölçüsü ve özellikleri ne olursa olsun, profesyonel Mertsan üretimi ile tüm ihtiyaçları karşılamak mümkün olmaktadır.

Doğa Dostu Koli Çeşitleri

Her zaman için çevreye duyarlı ürünler üretmek gayretinde olan Mertsan, aynı zamanda çevre politikası belirleyen nadir firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle gerek ulusal ve gerekse yerel bazda çevre yasalarına gönüllü olarak uymaktadır.

Özellikle üretim atıklarının yeniden değerlendirilmesi ve çevreye zarar vermemesi için önemli adımlar atan Mertsan, çalışanlarının çevreye karşı olan hassasiyetini de artırmaktadır. Depol koli başta olmak üzere farklı koli çeşitleri üretiminde de sektörünün önde gelen firmalarından olan Mertsan, çalışanlarının düzenli bir şekilde çevre için düzenlenen farklı seminerlere katılmasını sağlayarak bu konuda hassasiyetleri artırmaktadır.

Minimum doğal kaynak kullanımı ile geri dönüştürülebilir ürünler üreten firma, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma politikasıyla da rakipsiz sayılabilecek fiyatlarla hızlı ve sorunsuz hizmet vermektedir.