Evrak Kolisi

Evrak Kolisi

Ofis düzeninin önemli tamamlayıcılarından biri olan evrak kolisi, evrakların düzenli bir şekilde kalmasını sağlamaktadır. Arşiv kolisi olarak da bilinen evrak kolileri, daha çok fazla kullanılmayan evrakların düzenli bir şekilde kalması ve istenildiğinde kolay bir şekilde ulaşılması için kullanılmaktadır.

Daha Düzenli Çalışma Ortamı İçin Evrak Kolisi

Karmaşık ofis ortamından kurtulmak ve arşivlik evraklarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmek için, evrak kolisi kullanabilirsiniz. Evraklarınız bu sayede hem daha korunaklı olduğu gibi, hem de evrak karmaşasından kurtulabilirsiniz. Arşivlik evraklara ihtiyaç duyduğunuz her anda ise, daha kolay bir şekilde ulaşarak kullanabilirsiniz.

Ofis düzeni için önemli bir yere sahip olan evrak kolileri, Mertsan kalitesiyle farklı ebatlarda üretilmektedir. Birinci sınıf malzemelerle üretimi yapılan koliler sayesinde, daha düzenli bir çalışma ortamı sizi bekliyor.

Kamu Dairelerinde Daha Yaygın Kullanıma Sahiptir

Evrak kolisi kullanımı her ne kadar ofis düzeninde de tercih ediliyor olsa da, daha çok kamu dairelerinde daha fazla kullanılmakta ve önemli ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Hastaneler, vergi daireleri, tapu daireleri ve farklı birçok kamu hizmeti veren alanlarda evrakların sıklıkla arşive kaldırılması gerekliliği, pratik bir şekilde çalışma ortamının düzenini de zaruri kılmıştır.

İhtiyaç duyulan düzen farklı şekillerde sağlanırken, arşivlik evrakların saklanması daha çok evrak kolileri ile sağlanmaktadır. Bu tip çalışma alanlarında dağınıklığın giderilmesini sağlayarak, çalışma veriminin artırılması da söz konusu olmaktadır.

Tüm arşivlik belgeleri arşiv kolisi ile muhafaza etmenin yanı sıra tarihlerine göre saklayarak, gerek duyulduğunda rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Genellikle standart ölçülerde üretilen evrak kolileri için başta Mertsan olmak üzere bu koli üretimi yapan firmalardan istediğiniz ölçülerde siparişler vererek, evraklarınızla tam uyumlu ürünlere sahip ola bilirsiniz.

Bu ürünlerin ebatlarının dışında, taşıyabileceği ağırlık kapasitesi de ciddi anlamda önemlidir. Bu nedenle mutlaka kaliteli malzemelerle imal edilmiş olması gerekir. Bu sayede, saklanacak evrakların dış etkenlerden olumsuz etkilenmesinin de önüne geçilmiş olacaktır.

Evraklarınızın düzenli bir şekilde kalmasını sağlamak için baskısız koli kullanımının yanı sıra, Mertsan baskı kalitesiyle baskılı evrak kolisi siparişi de verebilirsiniz.  Uygun fiyat ve kaliteli evrak kolileri ile ofis ve tüm çalışma ortamlarınızda, en iyi şekilde düzeni sağlamak mümkün olmaktadır.