Hazır Yapıştırılmış Tip Koliler

Hazır Yapıştırılmış Tip Koliler

Çok kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelen hazır yapıştırılmış tip koliler, tek parçadan oluşmakla birlikte önceden eklemesi yapılan ürünlerdir. Genel olarak her sektörde rahatlıkla kullanılmaya uygun olan bu koliler, rahat kullanımı ve sunduğu kolaylık sebebiyle tercih edilmektedir.

Mertsan Hazır Yapıştırılmış Tip Koliler

Mertsan koli üretiminde öncü firmalar arasında yer almakta olup, hazır yapıştırılmış koli üretiminde de öncü firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye’de koli imalatının öncü ve yenilikçi firmaları arasında liste başı olan firma, kurulduktan kısa bir süre sonra da yurtdışı pazarına açılarak büyük bir ivme yakalamıştır. Bu sayede ülke ekonomisine de ihracat yoluyla ayrıca katkı sunan Mertsan, sektörde istihdama önem veren firmalardan biridir.

2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 5 farklı ülkeye ihracat yapan firma, farklı koli ve kutu üretimleriyle ihtiyaçlara özel cevaplar vermektedir.

Hazır Yapıştırılmış Tip Kolilerin Sağladığı Avantajlar

Ekonomiktir

Diğer ambalaj ve saklama malzemelerine göre, daha ekonomik yapıda olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle saklama ve ambalajlama konusunda özellikle büyük üretim yapan firmalar için, ciddi bir maliyet kaybını önler.

Çevre Dostu ve Sağlıklıdır

Plastik ambalaj ve saklama metotlarına göre, çok daha çevre dostudur ve çevredeyken dahi kısa sürede kaybolarak toprağa karışır. Aynı zamanda sağlıklı olması sebebiyle, her türlü gıdanın saklanması ve taşınmasında gönül rahatlığıyla kullanılan ürünlerdir.

Taşıma Kolaylığı Sunar

Dayanıklı yapısı sayesinde, uzun ömürlü saklama imkânı tanır. Aynı zamanda hafif yapısı sayesinde, ürünlerin taşınmasında daha işlevsel bir kullanım alanına sahiptir.

Hazırlaması ve İstiflenmesi Kolaydır

Birkaç basit işlem sonrası kullanıma hazır hale gelmesi nedeniyle, hazır edilmesi oldukça kolaydır. Büyük firmaların kolileri daha az yer kullanarak istiflemesi ve ihtiyaç duyduklarında kullanmaları daha mümkündür.

Farklı Amaçlarla Kullanılabilir

Hazır yapıştırılmış tip koliler, çeşitli kullanım amaçlarıyla üretilmektedir. Ancak temel üretim amaçlarının dışında, farklı amaçlarla da rahatlıkla kullanılabilirler. Bu yüzden, işletmelerin en önemli tercihleri arasında yer almaktadır.

Kaliteli yapısı ve uygun fiyatlarıyla Mertsan hazır yapıştırılmış tip koliler, birçok ihtiyacınıza kolaylıkla cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve sağlıklı malzemelerle üretilmektedir.