Karton Koli Üretimi

Karton Koli Üretimi

Her zaman kalite ve sürdürebilirlik ilkesiyle koli üretimi konusunda müşteri memnuniyetini hedefleyen Mertsan, yıllardır edindiği tecrübeyle teknolojiyi birleştirerek hem yurtiçi ve hem de yurtdışı pazarında söz sahibi olmayı başarmıştır.

Firmanın kısa sürede Pazar payında önemli bir konuma gelmesi ve bu konumu her geçen gün sağlamlaştırmasının temel nedeni, son kullanıcıya sunmuş olduğu koli çözümleri olarak öne çıkmaktadır. Farklı ihtiyaçları uygun koli üretimi ile kalmayan Mertsan, aynı zamanda ihtiyaç tiplerine göre kendi tasarladığı kolileri üretmesiyle de bilinmektedir.

Tasarım ve üretim aşamasında uyguladığı teknikler ve ileri teknoloji ile kısa sürede rakiplerinden ayrılan firma, aynı zamanda her zaman müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etme gayretindedir.

Mertsan Koli Çözümleri

Ürüne Özel Koli ve Kutular

İstediğiniz ürünün ideal koşullarda saklanması, taşınması ve müşteriye şık bir şekilde sunulmasını sağlayan ürünlerdir. Ürüne özel koli ve kutular bir yandan ürün için üstün koruma sağlarken, diğer yandan sunum şıklığını artırarak ürününüze albeni katar.

Baskılı Koliler

En yaygın tercih edilen koli çözümleri arasındaki baskılı ürünler, kurumsal PR çalışmalarının en önemli unsurlarından biridir. Firma olarak zaten ihtiyaç duyulan kolilerin baskılı olması, çok az bir fiyat farkıyla ürün kolileri üzerinden firmanız için dev bir reklam hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Baskılı koli çözümleri bir ücretsiz reklam imkânı sağlamanın yanı sıra, ne iş yaparsanız yapın o alanda size daha profesyonel bir görüntü katacaktır.

İstenilen Ölçü ve Özelliklerde Koli İmalatı

İhtiyaç duyduğunuz ölçü ve özelliklere sahip koli siparişlerinizin kısa sürede tamamlanmasını sağlayarak, bu anlamda işlerinizin daha hızlı ve sorunsuz olarak yerine getirilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Kalite ve Uygun Fiyat

Koli çözümleri için kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlarla siparişleri tamamlayan Mertsan, farklı firmalarla kalite/fiyat kıyaslamasına göre oldukça uygun ancak kaliteli ürünler imal etmektedir.

Hızlı teslimat ve ihtiyaç duyulan tüm koli ve mukavva üretimleriyle dikkat çeken Mertsan, sektörde her zaman en iyisini en ideal koşullarda sunma gayretindedir. 14 farklı ürün çeşidiyle geniş bir yelpazeye sahip olan Mertsan, tam 5 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır.