Koli Fabrikası

Koli Fabrikası

Mertsan koli fabrikası olarak farklı ihtiyaçlara yönelik, koli üretimi yapmaktayız. Kalite ve yılların tecrübesine dayalı verdiğimiz hizmetlerle her türlü koli imalatını, ihtiyaca yönelik olarak tasarlayarak üretimini yapan firmamızın önceliği kalitedir.

Kaliteli Hammaddeler ile Çevre Dostu Koli Fabrikası

Kullandığımız hammaddelerin, her zaman için çevre dostu olmasına dikkat ederek doğaya karşı olan sorumluluğumuzu en üst seviyede yerine getirme gayretindeyiz. Tamamen dönüşüme odaklı ve çevreye zarar vermeyecek ürünler üretme gayretinde olarak, sektörün ileri gelen firmalarının başında yer almaktadır.

Kalite ve güven sunan uzun ömürlü kullanım imkânı bulacağınız koliler, baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir. Aynı zamanda farklı oluk sayılarına ve dayanıklılığa göre üretilen koliler, ihtiyaç duyulan kullanım amacına tam uyumluluk sağlamaktadır.

Üretilen kolilerin tamamı, kullanım amaçları dikkate alınarak üretilmektedir. Bu nedenle ürün kalitesi, maliyeti ve ergonomik yapısı, o amaç için en ideal şekildedir. Sektörünüzde ihtiyaç duyacağınız amaca uygun koliler tasarlandıktan sonra, kaliteli ve sağlıklı hammaddeler ile çevreye zarar vermeyen ürünlerin üretimi büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır.

Kurumsal ve bireysel tüm müşterilerin taleplerine uygun üretimlerimiz, farklı dış etkenlere karşı uzun süre mukavemet gösterecek kaliteye sahiptir. Bu nedenle ürün dayanıklılığı, klasik ürünlerdeki beklentilerin çok daha üzerindedir. Doğru şartlarda kullanılması halinde uzun süre dayanıklılık sunan koliler istifleme, ayrıştırma ve düzenleme amaçlarına yönelik en ideal şartları sağlamaktadır.

Baskılı ve Baskısız Koli Üretimi

Kaliteden ödün vermeyen yapısıyla ihtiyaçlara hitap eden koli fabrikası olarak, baskılı ve baskısız koli ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Baskılı ürünlerde keskin baskı kalitesiyle üretilen koliler bir yandan firmanız için koli ihtiyacını karşılarken, diğer yandan doğal bir reklam alanı oluşmasına muhteşem katkılar sunmaktayız.

Özellikle baskılı ürünlerle yapılan reklamların dönüşümü, farklı birçok reklam alanına göre çok daha etkili olmaktadır. Farklı ebat ve özelliklerde, ihtiyaç duyulan koli seçenekleri sizlere sunulmaktadır. Kurumsal kimliğin en önemli tamamlayıcılardan biri olan baskılı koli çeşitleri, kurumsal PR çalışmalarına önemli katkılar sağlamaktadır.

Çevreye duyarlı bir koli fabrikası tarafından üretilen ürünlerin geri dönüşümü çok daha kolay ve yüksek olduğu gibi, geri dönüştürülmeyerek doğada kalan ürünlerin çözülümü de kısa sürede gerçekleşerek çevre kirliliğini önlemektedir. Gelecek nesillerimize daha güzel bir hayat bırakabilmek için, üreticilerin üzerine düşeni tam olarak yapması taraftarıyız.