Kolici

Kolici

Koli üretimi yapan işletmeler için kullanılan tabirlerden biri olan kolici, aynı zamanda imal edilen kolilerin toptan ya da perakende satışını yapan işletmeler için de kullanılan terimlerden biridir. Koli üretiminde aktif olarak faaliyet gösteren birçok kolici bulunmasına rağmen, bu işletmelerden birçoğu da ancak standartları en asgari düzeyde karşılayabilmektedir.

Mertsan koli ve kutu üreticisi, sektörde atmış olduğu başarılı adımlar ve üretim aşamasına dahil ettiği teknolojik donanımlar sayesinde, sektörde en hızlı ilerleyen firmalardan biridir. Kolici firmalar arasında teknolojiye açık yapısıyla emin adımlarla ilerleyen Mertsan, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünü daha az fiyatlarla sunma politikasıyla da dikkat çekmeyi başarmıştır.

Kısa sürede farklı ülkelere ihracat yapma başarısı gösteren firma, ülke ekonomisini girdi sağladığı gibi her geçen gün yeni istihdam alanları açmaktadır. Türkiye ve dünya pazarında hızlı ve emin adımlarla markalaşma yoluna giden firma, ürün çeşitliliği ile de tercih edilen kolici firmaların başında gelmektedir.

Doğa Dostu Kolici

Üretim anlayışını sadece ticari temeller üzerine inşa etmeyen nadir firmalardan biri olan Mertsan, Doğaya saygı politikası belirleyerek üretimden ürünün pazarlanmasına kadar her aşamada doğa dostu yöntemler kullanmaktadır. Kendine has bir politikayla doğanın korunması için üretim aşamasında kullanılan tüm malzemelerin doğa dostu yapıda olması ve fabrika atıklarının da çevreye zarar vermeyecek şekilde değerlendirilmesi üzerinde, önemli bir hassasiyetle durulmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Kolici firmalar arasında ciddi bir ürün yelpazesine sahip olan Mertsan firması, işletmelerin ve bireysel kullanımlarda ihtiyaç duyulabilecek farklı koli ve kutu çeşitleri üretmektedir. Yeni tip farklı kolilerle genel kullanımın yanı sıra farklı amaçlara hitap eden ürün çeşitliliğiyle, sektörde en fazla ürün çeşidine sahip kolici firmalardan biridir.

Çevre Dostu ve Ekonomik Ürünler

Üretim kapasitesini en iyi işleten firmalardan biri olması sebebiyle daha düşük maliyetlerle üretim yapabilme imkânına sahip Mertsan, bu sayede ürettiği ürünleri müşterilerine de kalite/fiyat olarak kıyaslandığında daha uygun fiyatlara satmaktadır.

Ürünlerin çevre dostu olmasının yanı sıra sağlıklı koşullarda üretilmesi, gıda gibi farklı ürünlerin bu kolilerde kolaylıkla saklanabilmesini sağlamaktadır.