Kraft Kutu Koli

Kraft Kutu Koli

Kraft kutu ürünleri, normal karton ürünlere göre çok daha dayanıklıdır. Bunun nedeni, Kraft malzemesinin oldukça dayanıklı yapıda olmasıdır. Mukavemeti sağlam koliler, içindeki ürünlere de yüksek dayanıklılık sağlamaktadır. Zarar görebilecek ürünlerin satışından sonra gönderiminde mutlaka Kraft koli ürünleri tercih edilmelidir. Eşyaların doğal yapısını koruyacak, içindeki ürünlerin zarar görmeden alıcıya ulaşmasını sağlayacak koliler, Kraft koliler olarak tanımlanır.

Gönderi Koruması

Kraft kutu ürünleri, dilenen boylarda üretilebilmektedir. Küçük, orta ve büyük gönderilerde, çeşitli ebatlarda üretimi sağlanarak sipariş verenlere teslim edilir. Ürünler, iki farklı renkte tercih edilebilir durumda üretilmektedir. Beyaz ve orijinal rengi olarak ayrılan Kraft kutular, baskılı olarak tercih edildiğinde, üç renge kadar dikişli olma özelliği sağlamakta, bunun yanında dört renge kadar da yapıştırma özelliği sağlamaktadır.

Özel Kapakla Eşit Yük Dağılımı

Kraft koli mukavemeti sağlam olarak bilinen ürünlerin başında yer alır. Giydirilen kapağı sayesinde, oldukça yüksek koruma sağlar. Normal kolilerde, üst ve alt kısım bantlanırken, Kraft kolilerde üst kısım geçmeli olduğu için üzerine konabilecek yüksek ağırlıkları da kaldırır. Sağlamlaştırılmış özel iskelet formuna sahip olan Kraft koliler, ürünleriniz için biçilmiş kaftan olarak isimlendirilir. Eğer işletmenizde bazı ürünleriniz zarar görecek formdaysa, stokunuz kadar ya da birkaç fazla olarak Kraft kutu sipariş edebilir ve sürekliliği sağlayabilirsiniz.

Çekmece Sistemli Ürünler

Kraft koli ürünleri kapaklıların yanına çekmece sistemiyle de üretilebilmektedir. İçerisinde gönderilecek ürünün tipine bağlı olarak şekillenebilen Kraft kutular, dayanıklı mukavvalarla en verimli haline ulaşır. Kargo kutusu olarak da tercih edilebilecek bu tip kutular, özel işletmeler tarafından çoklu üretilerek dilenirse özel boyutlarda dilenirse standart boyutlarda sunulur. Kırılması muhtemel olan çerçeveler, tablolarda da sıkça kullanıldığı görülmektedir.
Baskılı Kraft Kutular
Kraft kutu ürünleri dilenirse marka baskılı olarak da temin edilebilir. İşletmenizin reklamını taşınan kutuların üzerinde de yaparak hem kurumsal kimliğinizi öne çıkartabilir hem de ürünlerinizin sağlam şekilde alıcısına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İş adresiniz, kurum logonuz, ürün içeriği, kırılır logosu gibi seçenekleri, yüzeyler için tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Büyük üretim hacmine sahip olan koli üreticileri, dilediğiniz adette ürün teslimini sizlere en kısa sürede sağlamaktadır.

Geri Dönüşüme Uygun Kutular

Geri dönüştürülebilir ürünler arasında yer alan karton kutular, e-ticaretten taşınmaya, ürün göndermeden gönderi teslimine kadar pek çok sektörde en sık tercih edilen ürünlerin başını çekmektedir. Şehirlerarası ürün taşımacılığında Kraft koliler tercih edebilirsiniz. Eşyaların doğal yapısını korumasıyla bilinen Kraft kutular çok kolay bir şekilde monte olarak teslimata hazır hale getirilebilir. Dayanıklılık açısından gerekli özgürlüğü sağlayacak olan Kraft koliler, müşteri isteğine göre şekillenen ürünler arasında yer alır.

Kraft Koli Siparişi Verirken

Müşteri memnuniyeti sağlamak, Kraft kolilerle mümkündür. Büyük küçük her ürününüz için Kraft koliler sipariş verebilirsiniz. Ürünlerin tercihinde, tamamen müşteri odaklı olan koli üretici şirketler, farklı en, boy yükseklik özelliklerine göre ürün temini sağlayabilir.
Gerekli olan kutu büyüklüğüne karar verirken:
Ürün adedinize,
Ürünlerinizin genişliğine,
Ürünlerin ekstra korumaya ihtiyaç duyup duymadığına dikkat etmelisiniz.
Gönderim yapacağınız kolilerin, kolay kurulmasını tercih etmeniz gerekir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, geri dönüştürülebilir Kraft kolilerini farklı amaçlarla da tercih edebilirsiniz. Evlerde eşya toplamak, depoları düzenlemek ve arşivleri düzenlemek için en ideal ürünler arasında yer alır.

Kraft Kolilerle Taşınma

Evlerde ve iş yerlerinde, taşınmalar sırasında kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Özellikle nakliye şirketleri, ürünlerin en verimli şekilde bir noktadan diğerine taşınmasında Kraft kutular tercih ederler. Özel koruma ve sağlamlık sağlayarak hem müşteri memnuniyeti hem de ürün koruması sağlar. Araçlara yüklemede, uzun yolda taşınmada da son derece yararlı koli tipi kolan Kraft, hızla üretim sağlanarak sipariş verenlere teslim edilmektedir. Koli üreticileri genellikle kutuların üretiminden sonra daha az yer kaplaması için kolileri demonte olarak müşterilere teslim etmektedir. Sizler de kolilerinizi saklarken nemden ve zararlı canlılardan uzak tutmalısınız. Böylece çok daha uzun süre boyunca ürünleri kullanabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanıyla Kraft Kutular

Küçük ürün tesliminde, özel hediyelerde de Kraft koliler sıkça kullanılmaktadır. Dilenen baskının üzerine yapılabileceği kapakları ve yan yüzeyleri, işletme sahiplerine hem reklam alanı hem de kurumsallık alanı sağlar. Bijuteri firmalarından hediyeliklere, bardak ve kupa satışından özel ajanda tiplerine kadar sunum yapılabilen Kraft kutuların kullanım alanı oldukça geniştir. Hizmet veren işletmenin, kutuya kaç adet ihtiyaç duyacağına karar vermesi ve siparişi vermesiyle üretime başlanır, kısa sürede üretimi biten Kraft kutular, sağlıklı ve düzenli şekilde teslim edilmektedir.