Slot Kesim Koliler

Slot Kesim Koliler

İmalat sanayinde faaliyet gösteren firmaların yoğun olarak tercih ettiği slot kesim koliler, kolay kullanım avantajının yanı sıra düşük maliyetleriyle de firmaların önemli tercihleri arasında yer alıyor.

Mertsan Kalitesiyle Slot Kesim Koliler

Mertsan oluklu mukavva, kutu ve koli üreticisi, işinin her detayına kalitesini yansıtarak üretim yapan nadir firmalardan biridir. Kuruluşundan itibaren iç ve dış pazarda önemli bir Pazar payı yakalayan Mertsan, üretim kalitesiyle sektör içerisinde dikkat çekmeye devam ediyor.

Kendine has bir çevreye duyarlılık politikasıyla hareket eden firma, üretmiş olduğu tüm ürünlerde çevre dostu malzemeler kullanarak önemli bir sosyal sorumluluğu da yerine getiriyor.

Slot Kesim Koli Kullanmanın Avantajları

Yapıştırma ya da dikiş gibi yöntemler kullanılarak üretilen slot kesim koliler, hayatın birçok alanında büyük kolaylıklar sunmaktadır. Kolay kullanılabilir olmasının yanında saklama ve çeşitli ürünlerin muhafaza edilmesinde oldukça yararlı olması, bu ürünleri tercih sebebi yapmaktadır.

Günümüzün her alanında ve her sektörde başlıca tercih edilen koli çeşitleri arasındaki slot kesim koliler, kullanıcısına sağladığı farklı avantajlar ile öne çıkmaktadır.

Koruyucudur

Hafif yapısıyla birlikte ürünlerin korunmasında faydalı olan koliler, bir yandan rahat bir istifleme imkânı sunarken diğer yandan içerisindeki ürünlerin çevresel faktörlerden olumsuz etkilenmesine engel olur.

Ekonomiktir

Kullanım amacı ne olursa olsun, kolilerin alternatiflerine göre son derece ekonomiktir. Ambalajlama için gerek duyulan maliyet, alternatif ambalajlama çeşitlerine göre çok daha azdır.

Hafiftir

Taşıma ve depolama aşamasında ambalajlarda olması gereken önemli özelliklerden biri, ürün ağırlığını artırmamasıdır. Koli çeşitleri tamamen hafif olmaları sebebiyle, daha fazla tercih edilmektedir. İstifleme bakımından avantaj sunarken, hafif yapıları taşıma esnasında da ayrı bir avantajdır.

Çevre dostudur

Karton kolilerin toplum genelini ilgilendiren en önemli yararlardan biri, çevre dostu olmalarıdır. Diğer ambalaj çeşitlerine göre karton kullanımının, çevreye en az zararı veren ambalaj çeşidi olduğu bilinmektedir. Kısa süre içerisinde kolaylıkla çözülür. Bunun yanında geri dönüşüm oranının yüksek olması, ülke ekonomisine de katma bir değer olmaktadır.

Slot kesim koliler ve tüm koli çeşitleri, kullanıcısına farklı birçok avantaj sağlamakta ve imalat yapan işletmelerin bu alandaki maliyetlerini düşürmektedir.