Tek Oluklu Koli

Tek Oluklu Koli

Tek oluklu koli, imalat aşamasında oluklu mukavvaların üretim teknolojileri ile şekillendirilerek elde edilen ürünlerdir. Taşımacılıkta tercih edilen özel ürünlerden biri olmasına karşın, farklı alanlarda da ürün ve malzemelerin ideal bir şekilde korunmasını sağlamaktadır.

Basit taşımacılık işlemlerinde oldukça istifade edilen tek oluklu koliler, hafif ve kullanışlı yapılarının yanı sıra düşük maliyetli olmaları sebebiyle değişik sektörlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Alternatif yöntemlere göre hem kullanışlı hem de sağlam olması, kullanım esnasında birçok avantaj sağlamaktadır.

Ambalajlama yaparken yapılan işlem basit olsa da, ürünlerin sağlıklı korunabilmesi için ambalaj ya da saklama yapılacak kutuların önemi oldukça büyüktür. Kullanıcısına sağladığı birçok avantajla birlikte çevre dostu yapısıyla tercih edilen tek oluklu koli çeşitleri, geniş kullanım alanına sahiptir.

Mertsan Tek Oluklu Koli İmalatı

Piyasada bulunan tüm ürün yapıları görüntü itibariyle birbirine benzer olsa da, üretim aşamasında kullanılan malzemeler ürün kalitesinin temelini oluşturur. Mertsan tek oluklu koli imalatında sektörün önde gelen firmalarından olup, üretim aşamasında kullanmış olduğu kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji üretim ekipmanlarına sahiptir.

Üretim esnasında kullanılan tüm ürünler, uluslararası sağlık kuruluşları tarafından insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen yapıdadır. Kendi çevre politikasını belirleyen nadir firmalar arasındaki Mertsan, çevreye olan duyarlılığını açıkça beyan ederek bu beyana uygun bir şekilde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

İmalat aşamasındaki her fabrikanın sosyal sorumluluk projelerini zaman zaman üstlendikleri görülse de, en önemli sosyal sorumluluk projesinin çocuklarımızın geleceği olan çevre olduğu unutulmamalıdır.

Ekonomik Fiyatlarla Kaliteli Tek Oluklu Koliler

Koli kalitesinden ödün vermeden imalat yapan Mertsan, ürün kalitesine nazaran oldukça uygun fiyatlarla satışlarını sürdürmektedir. 2017 kurulmasına rağmen ürettiği kaliteli ürünler sebebiyle kısa sürede tam 5 ülkeye ihracat yapma başarısı gösteren firma, Türkiye içi koli ihtiyaçlarında da kuvvetli tedarikçiler arasında yerini almaktadır. Ulusal ve uluslararası farklı kuruluşlardan sektörüyle alakalı farklı sertifikalarında sahibi olan Mertsan, nitelikli ürünler üreterek iç ve dış Pazar ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmektedir.

Kaliteli tek oluklu koli üretiminin yanında çift oluklu, triplex koliler, dopel koli, kilitli koli ve pizza kutusu gibi farklı birçok ürünün tedarikçisi konumundadır.