Toptan Koli

Toptan Koli

Toptan koli ihtiyacı, daha çok imalat sektöründe faaliyet gösteren firmalarda daha yoğun olmaktadır. Üretilen ürünlerin kolilere konularak daha rahat bir şekilde depolanması ve nakliyesi esnasında da hem sağlıklı hem de muhafaza edilmesi yönünden avantaj sağlaması, imalat yapan firmaların koli ihtiyacını artırmaktadır.

Bunların dışında birçok faydası bulunan kolilerin sağladığı avantajların yanı sıra, koli ihtiyacının toptan satışlarla giderilmesinin sağladığı faydalara da aşağıda yer vereceğiz.

Mertsan Toptan Koli Satışı ve İmalatı

Koli ve kutu üretiminde faaliyet gösteren Mertsan, geniş ürün yelpazesinin yanında kaliteli ve çevre dostu üretim anlayışıyla üretim yapması sebebiyle Türkiye içerisinde tercih edildiği gibi yurtdışı pazarında da tercih edilen firmalardan biri olmuştur.

Üretmiş olduğu kolileri toptan koli ihtiyacı bulunan firmalara özel avantajlarla satan Mertsan, üretim kalitesinden ödün vermemesi sebebiyle her geçen gün pazarın en fazla tercih edilen firmaları arasındaki yerini kuvvetlendirmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren ve nitelikli ürünleriyle dikkat çeken firma, kurulduktan kısa bir süre sonra farklı ülkelere toptan koliler ihracat ederek büyük bir Pazar ivmesi yakalamıştır.

Çevreye gösterdiği hassasiyet ile birlikte üretim aşamasında kullandığı sağlıklı malzemeler ile takdir toplayan Mertsan, çocuklarımıza daha güzel bir çevre bırakmak için bir üretici olarak üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmektedir.

Koli İhtiyacını Toptan Gidermenin Avantajları

İmalat sektörü başta olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren bir firmaysanız, koli ihtiyaçlarınızı toptan gidermek önemli avantajlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Toptan koli almanın en önemli avantajı, elbette ki daha az partiler halinde alacağınız kolilere göre fiyatlarının çok daha düşük olmasıdır. Bu sayede ambalajlama giderlerinizi en aza indirerek kar oranınızı artırabilir, ya da sizde maliyetleri düşürmenin bir sonucu olarak sattığınız ürünleri müşterilerinize daha uygun fiyatlarla satarak satış oranlarınızı artırabilirsiniz. Toptan koli alımının bir başka avantajı ise, toptan satışlarda üretici firmanın sağlayacağı özel promosyonlardan yararlanma imkanınızın olmasıdır.

Koli kullanmanın sağladığı bazı avantajlara da baktığımızda, şunları söyleyebiliriz.

  • Çevre dostudur.
  • Baskılı koli çeşitleri, bedavaya reklam yapmanızı sağlar.
  • Geri dönüşümü kolaydır.
  • Defalarca kullanılabilir.
  • Taşıma ve saklama kolaylığı sunar.
  • Sağlıklıdır.