EN İYİSİNİ ORTAYA ÇIKARABİLMEK İÇİN İŞİMİZİ BÜYÜK BİR TUTKUYLA YAPIYORUZ

Mertsan Oluklu Mukavva A.Ş.

90’LI YILLARIN ORTALARINDA KOLİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MERTSAN, 2009 YILINDA BUGÜNKÜ KURUMSAL KİMLİĞİNE KAVUŞTU.

2017 yılında Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde 5.000-m2 kapalı alana sahip olan yeni fabrikamıza taşındık. Ar-Ge ve inovasyonu işimizin ana ekseni haline getirip, üretim ve teknoloji kapasitemizi hızla geliştirmeye devam ediyoruz.

image
image

DİNAMİK, PROBLEM ÇÖZME VE KRİZ YÖNETİMİNE HAKİM, GENÇ VE EĞİTİMLİ İNSAN KAYNAĞI.

DÜNYA MARKALARINA, KALİTELİ VE HIZLI HİZMETİ UYGUN FİYATLA SUNUYORUZ.
Taleplere bağlı olarak ortaya çıkan standart veya özgün tasarım ürünlerine, en doğru teknik detay çözümlerine ve asla ödün vermediğimiz kalite anlayışına sahibiz. Rakiplerimizden ayrıldığımız en değerli yanımız, inanılmaz kısa sürede ürün teslimini gerçekleştirmemiz.

YENİ TEKNOLOJİ MERKEZİNDE SÜREKLİ ARTAN ÜRETİM KAPASİTESİ İLE ÖNE ÇIKIYOR.

ETİ, GRUPO INDITEX, DARDANEL, ÜLKER GİBİ MARKALARIN TEDARİKÇİSİYİZ.
Sürekli artan üretim kapasitemizle, askılı Koli, Dopel Koli, Mukavva, Karton, Ara Karton, Çift Oluklu Koli, Evrak Kolisi, Karton Kutu, Standart Koli, İri Dalga Koli, Kraft Koli, Tripleks Koli, Kutu, Mikro Kutu üretimleri alanında faaliyet gösteriyoruz.

image

Vizyonumuz

Yaratıcı düşünceye ve yenilikçi teknolojilere odaklanan ve böylece sektörel etkin ve çabuk sonuçlar verecek çözümler üreten bir firma olarak;

Teknoloji odaklı olmak ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek

Kaliteyi üreten ve üretimin her safhasında benimseyen olmak

Müşterilerimize her zaman çözüm üreten olmak

Doğa Dostu olmak, Çevre politikamızdan ödün vermemek

Misyonumuz

Yurtiçi ve Yurtdışı koli ve kutu sektöründe ihtiyaç duyulan koli ve kutu türlerinin tamamını üretme potansiyeline ve teknolojisine sahibiz bu anlamda sürekli iyileşen ve yatırımları ile büyüyen Mertsan Oluklu olarak;

Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede yerine getirmek.

Kalitemizden asla ödün vermeden, üretim hızımızla fark yaratmak.

Doğru maliyetlendirme politikamızla uygun fiyatlı çözüm üretmek.

Teknoloji ve inovasyondan yararlanarak, kalitemizi her geçen gün arttırmak.

image

Etik Anlayışımız

Etik Anlayışımız

İş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarımızla ve tüm iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz. Operasyonel mükemmellik anlayışımızın temelini, teknolojinin tüm alanlarda etkin kullanımı, yalın iş süreçleri, tanımlı iş yapma sistematiği, veriye dayalı ve hızlı karar verme sistemlerimiz oluşturur. Çeviklik ve hız temel yetkinliklerimizdendir

Yasal Sorumluluklarımız

Yasal Sorumluluklarımız

Yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde çalışırız.

Hukuki Sorumluluklarımız

Hukuki Sorumluluklarımız

Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlamak. Çalışanlar ile ilgili özel bilgileri, hukuki zorunluluk haricinde, çalışanın izni ve bilgisi olmadan üçüncü şahıslarla paylaşmamak.

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız. Müşterilerimizin her türlü veri ve ticari sırrını korumakla hem ahlaken hem de yasalar gereği korumayı görev biliriz.

Adil Yaklaşım

Adil Yaklaşım

Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşmak, ayrımcı olmayan, temiz, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunmak. Çalışanların görüş ve önerilerini değerlendirmek, yanıtlamak ve motivasyon arttırıcı stratejiler geliştirmek.

Topluma ve İnsanlığa Karşı Sorumluluklarımız

Topluma ve İnsanlığa Karşı Sorumluluklarımız

Demokrasinin, insan haklarının, ve çevrenin korunması; eğitim ve hayır işleri bizim için çok önemlidir. İyi bir vatandaş olma bilinciyle toplumsal konularda duyarlı bir şekilde hareket eder, bu konularda uygun faaliyetlerde rol almaya çalışırız. Türkiye’nin ve hizmet verdiğimiz her coğrafyanın sosyal, politik ve kültürel değerlerine duyarlı davranırız. Çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla üretim yapar, bugünden daha iyi bir gelecek yaratmaya katkıda bulunuruz.

Ücret Politikamız

Ücret Politikamız

Çalışanların yeteneklerini, gücünü ve yaratıcılığını desteklemek. Adil ve rekabetçi ücret politikaları, etkin ve objektif performans değerlendirme sistem ve uygulamaları sunmak. Yükselme ve ödüllendirmede fırsat eşitliği sağlayarak çalışanların aidiyet duygusunu geliştirmek.

İş Ortaklarımıza Karşı Sorumluluklarımız

İş Ortaklarımıza Karşı Sorumluluklarımız

İyi bir müşteriden beklendiği şekilde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz. İş yaptığımız kişi ve kuruluşlar ile iş ortaklarımızın gizli bilgilerini özenle koruruz.

İnsan ve Çalışan Haklarına Saygı

İnsan ve Çalışan Haklarına Saygı

İş birliği ve dayanışmanın en önemli unsur olduğu şeffaf ve karşılıklı saygıyı teşvik eden, çalışma ortamını yaratmak ve kalıcı kılmak. Barışcıl bir çalışma ortamı sağlayarak, insan haklarına saygılı olmak. İş yerinde tacize ve mobbinge hiçbir şekilde müsaade etmeyerek, Whistle-Blower’ları ifşa süreci içerisinde korumak, desteklemek.

Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız

Rakiplerimize Karşı Sorumluluklarımız

Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız. Toplum içinde hedeflenen rekabetçi yapının sağlanmasına yönelik çalışmaları destekleriz.

vc_row]

tr_TRTurkish